Producent marek własnych

Victoria Cymes jest firmą działającą na rynku polski od 1989 r , zajmująca się produkcją marek własnych w Polsce i na świecie.

Działalnośc firmy Victoria Cymes

Istotną częścią naszej działalności jest produkcja soków i innych produktów z naszej oferty private label – produktów opatrzonych logo naszych partnerów handlowych. W zakresie marek własnych współpracujemy z niemal wszystkimi sieciami handlowymi operującymi na polskim rynku. W naszym portfolio znajduje się obecnie około 100 produktów private label, dostarczanych do takich klientów sieciowych jak Stokrotka, Piotr i Paweł , Intermarche, Lewiatan, PGS, Synoptic, Aldi, Farutex, Food care

Dzięki kilku niezależnym, nowoczesnym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie zaoferować naszym Partnerom kilkanaście rodzajów opakowań, różnorodne opcje etykietowania oraz kilka wersji pakowania produktów. Dodatkowo, oferujemy wsparcie profesjonalnego działu graficznego w procesie projektowania opakowań. Jeśli planujecie Państwo wprowadzenie na rynek dowolnych produktów z naszego porfolio pod własną marką, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Profesjonalizm i jakość

Naszym partnerom oferujemy profesjonalizm i wysoką jakość wykonania, wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży spożywczej. Bogatą wiedzę i najnowsze technologie łączymy z zaangażowaniem i innowacyjnością. Starannie wyselekcjonowany zespół naszych pracowników czuwa nad tworzonymi przez nas artykułami na każdym etapie ich powstawania.

Normy europejskie

Poszczególne etapy naszej pracy przebiegają w zgodzie z wymogami Unii Europejskiej. O naszych wysokich standardach może poświadczyć IFS FODDS

Private label to rozwiązanie świetne dla firm, które pragną rozszerzyć swoją ofertę produktową przy niskich nakładach inwestycyjnych. Pod marką własną będą Państwo dostarczali nasze produkty . Nasz zespół badawczo-rozwojowy dokładnie analizuje aktualne trendy i tendencje, dostosowując tym samym linię produktów do aktualnych wymagań rynku.. Zapewniamy terminową dostawę zamówień, a nasza oferta jest bardzo elastyczna, więc z pewnością uda nam się osiągnąć rozwiązanie korzystne dla obydwu stron. Zapraszamy do współpracy!